Maattabel

Dames t-shirt Lange mouw

MaatXXSXSSML
1/2 borstomtrek3538414448
Breedte boord onderaan4042454851
Arm opening1819202021
Schoudernaad tot schoudernaad3235384141
Nek opening1819191921
Lengte mouw6161,561,56262,5
Breedte pols9,59,51010,511
Totale lengte6060626364

Dames t-shirt Korte mouw

MaatXSSML
1/2 borstomtrek38414448
Breedte boord onderaan42454851
Arm opening19202021
Schoudernaad tot schoudernaad35384144
Nek opening19192020,5
Lengte mouw14151617
Totale lengte60626364

Dames sweaters

MaatXSSMLXLXXL
1/2 borstomtrek454851545558
Breedte boord onderaan384244474850
Arm opening212224262829
Schoudernaad tot schoudernaad//////
Nek opening161819202020
Lengte mouw676768697071
Totale Lengte636567687071