Maattabel

Dames t-shirt Lange mouw

MaatXXSXSSML
1/2 borstomtrek3538414448
Breedte boord onderaan4042454851
Arm opening1819202021
Schoudernaad tot schoudernaad3235384141
Nek opening1819191921
Lengte mouw6161,561,56262,5
Breedte pols9,59,51010,511
Totale lengte6060626364

Dames t-shirt Korte mouw

MaatXSSMLXLXXL
1/2 borstomtrek394245485154
Breedte boord onderaan424548515457
Arm opening17181920,52223
Schoudernaad tot schoudernaad   353638404244
Nek opening19,519,5202020,520,5
Lengte mouw141516171819
Totale lengte626264666767

Dames sweaters

MaatXSSMLXLXXL
1/2 borstomtrek454851545558
Breedte boord onderaan384244474850
Arm opening212224262829
Schoudernaad tot schoudernaad//////
Nek opening161819202020
Lengte mouw676768697071
Totale Lengte636567687071


Schrijf u in op onze nieuwsbrief

Ontvang maandelijks gratis onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte!